Sale Konferencyjne. Szkolenia. Konferencje Rzeszów

Hotel Ferdynand od lat słynie z organizowania wszelkich wydarzeń i eventów, jakie coraz częściej mają miejsce w Rzeszowie. Stolica Podkarpacia to miejsce, które zyskało miano dynamicznie rozwijającego się centrum biznesu i przemysłu lotniczego. Oznacza to, że regularnie odbywają się Konferencje w Rzeszowie. Z tego też powodu Hotel Ferdynand posiada Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe dla swoich gości.

Sale konferencyjne

Sale Konferencyjne. Szkolenia. Konferencje Rzeszów

Obiekty konferencyjne Rzeszów Hotelu Ferdynand dostosowane są do dowolnych wydarzeń. W naszym Hotelu możesz organizować nie tylko tradycyjne konferencje, ale też kameralne spotkania biznesowe, szkolenia, bankiety, rekrutacje i spotkania integracyjne. sale konferencyjne Hotel Ferdynand ma wyposażone w w najnowszej generacji sprzęt audio i video.

Rzeszów - Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe w Hotelu Ferdynand.

Sale konferencyjne w Rzeszowie w Hotelu Ferdynand to 200 m² powierzchni, które można zaaranżować w dowolny sposób, lub rozdzielić na trzy, niezależne sale konferencyjne. Sala A może pomieścić do 35 osób i dzięki nowoczesnemu wyposażeniu świetnie nadaje się na szkolenia i prezentacje dla mniejszych zespołów. Sala B ma pojemność do 45 osób i jest doskonałym miejscem na prezentacje ofert biznesowych. Sala C może pomieścić do 60 gości - nada się na każdą okazję. Łącząc te sale konferencyjne w Rzeszowie, uzyskasz możliwość organizacji konferencji nawet na 140 osób. Dodatkowo część konferencyjno-szkoleniowa obiektu dodatkowo wyposażona jest w system do zarządzania agendami spotkań, co znacznie podnosi prestiż i stanowi wygodę dla wszystkich uczestników.

Sala Szkoleniowa Rzeszów

Hotel Ferdynand posiada również mniejszą salę D. Jest to kameralny pokój biznesowy, który oprócz standardowego, nowoczesnego wyposażenia, posiada niezależne wejście bezpośrednio z ulicy. Jest to miejsce, w którym uda się każda rekrutacja w Rzeszowie. Często też jest wykorzystywana jako sala szkoleniowa w Rzeszowie.

Rzeszów centrum konferencyjne Hotelu Ferdynand to nie tylko sale konferencje, ale też wiele innych udogodnień. Oferujemy promocyjne pakiety biznesowe, bez problemu przyjmiemy wszystkich Twoich konferencyjnych gości, którzy będą mogli skupić się wyłącznie na konferencji bądź szkoleniu, dzięki doskonale wyposażonym pokojom oraz hotelowej restauracji, która posiada wyśmienite menu, będące zadowolić wszelkie gastronomiczne wymagania.

Rzeszów Centrum Konferencyjne

Lokalizacja hotelu oznacza też, że jeżeli szukasz sale konferencyjne w centrum Rzeszowa, lepiej nie możesz trafić. Hotel Ferdynand znajdzie się w centrum miasta, a tuż obok znajdują się dworzec PKP i PKS, dzięki czemu każdemu będzie łatwo trafić na Twoją konferencję, a potem powrócić do domu. Taka lokalizacja ma tez swoje plusy w przypadku konferencji trwających kilka dni. Goście konferencyjni będą mieli bardzo blisko do wielu atrakcji i zabytków, co pozwoli im się zrelaksować w przerwie między wykładami na konferencji w Rzeszowie. SPA znajdujące się w Hotelu także wpłynie pozytywnie na samopoczucie osób, przebywających na konferencji.

Sale konferencyjne Rzeszów i Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe w Hotelu Ferdynand to gwarancja udanego wydarzenia. Podchodzimy indywidualnie do każdej współpracy i każdej konferencji, a załoga hotelu dokłada wszelkich starań, aby całość przebiegła profesjonalnie i bezproblemowo.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00  telefon:  +48 17 852 72 66

POBIERZ

Planogram

Sale Konferencyjne. Szkolenia. Konferencje Rzeszów

Kontakt

Sale Konferencyjne. Szkolenia. Konferencje Rzeszów kontaktKatarzyna Banyś
Sales & Marketing Manager

Sale Konferencyjne. Szkolenia. Konferencje Rzeszów telefon   +48 535 232 400
Sale Konferencyjne. Szkolenia. Konferencje Rzeszów e-mail
   katarzyna.banys@bestwesternrzeszow.pl

#5 porad, jak zorganizować udaną konferencję w Rzeszowie

Odpowiednio dobrane miejsce może być podstawą udanej konferencji i w znaczący sposób wpłynie na to, jak zostanie ona odebrana przez naszych gości. Dlatego też, jeżeli zależy Ci na udanej organizacji konferencji w Rzeszowie, ale nie jesteś pewien, jak dobrze przygotować konferencje w Rzeszowie, skorzystaj z poniższych wskazówek, jakie przygotowała dla Ciebie sieć hoteli Best Western Hotels & Resorts.

Organizowanie spotkań służbowych to niezwykle istotna kwestia dla wielu firm oraz ich pracowników. Organizacja spotkań służbowych i wynajmowanie sal konferencyjnych to kluczowa kwestia dla wielu firm i ich pracowników. Oprócz tego, jaką wartość merytoryczną prezentują,bezpośrednio wpływają na odbiór firmy oraz na to jak jest postrzegany ich wizerunek. Odpowiednio dobrane miejsce w centrum Rzeszowa może stanowić podstawę udanej konferencji w Rzeszowie i w znaczący sposób wpłynąć na jej jakość oraz odbiór wśród gości. Na co najbardziej warto zwracać uwagę? Oto porady, jakie przygotowała sieć hoteli Best Western Hotels & Resorts dla każdego, kto chce wynająć sale konferenycjne w Rzeszowie.

#1 Wybierz odpowiednie miejsce na konferencje w Rzeszowie

Znalezienie najlepszego miejsca to podstawa udanego spotkania biznesowego w Rzeszowie. Kwestiami, których zdecydowanie nie należy pomijać, m. in. lokalizacja hotelu w centrum Rzeszowa, łatwość dojazdu, dobra komunikacja z centrum czy bliskość lotniska Jasionka – w zależności od tego, co będą potrzebować goście i uczestnicy spotkania. Dlatego też warto określić, co w przypadku naszej konferencji w Rzeszowie będzie kwestią priorytetową i zadbać o wybór najlepszego i najbardziej dogodnego miejsca. Warto również z wyprzedzeniem upewnić się, czy goście konferencji oczekują od organizatora zapewnienia bazy noclegowej – jeżeli tak, to dzięki dogodnym lokalizacjom i przygotowaniu na najwyższym poziomie, z pomocą może przyjść hotel Ferdynand Rzeszów, należący do globalnej sieci Best Western.

#2 Dopasuj salę konferencyjną w Rzeszowie do swoich potrzeb

Jaka powinna być dobra sala konferencyjna w Rzeszowie? Łatwa do dopasowania i dowolnej aranżacji. Sale konferencyjne hotelu Ferdynand, tak jak większość hoteli Best Western, dzięki systemom ścian przesuwnych oferują możliwość dostosowania rozmiaru sali konferencyjnej do oczekiwań klienta. Oprócz hotelu Ferdynand w Rzeszowie, takie rozwiązanie proponują chociażby Q Hotel Wrocław, BW Premier Collection czy Best Western Premier Hotel Forum Katowice. Sala konferencyjna a udana konferencja – jest to relacja, o której myślą zarówno Ci, którzy organizują konferencje w Rzeszowie, jak i hotelarze. Best Western w Polsce posiada sale konferencyjne o łącznej powierzchni bliskiej 7 basenom olimpijskim. W praktyce oznacza to dla organizatorów spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń oznacza to dużą swobodę wyboru i możliwość znalezienia przestrzeni odpowiadającej ich potrzebom na najlepszą salę konferencyjną lub salę szkoleniową.

#3 Sprawdź wyposażenie i udogodnienia

Organizacja konferencji w Rzeszowie to nierzadko wyzwanie, także pod kątem dostępnych na miejscu sprzętów, technologii czy urządzeń. Warto dlatego z wyprzedzeniem zadbać o wyposażenie sali – to jedna z podstawowych zasad organizacji spotkań biznesowych lub dużych konferencji. Profesjonalna obsługa hotelu powinna podpowiedzieć, jak korzystać z dostępnego wyposażenia oraz wskazać, na jakie udogodnienia technologiczne mogą liczyć goście hotelu. Dobre wyposażenie wykracza jednak tylko poza podstawowe udogodnienia, którymi są takie urządzenia jak rzutniki, ekrany, komputery czy klimatyzacja. Dobrym przykładem będzie usytuowany w sercu Kielc Best Western Grand Hotel, który posiada sale konferencyjne o łącznej powierzchni 2631 m2,a do tego liczne udogodnieni dla organizatorów wydarzeń wliczają w to przykładowo windę do transportu sprzętu oraz samochodów. Jest to świetne miejsce na dowolnej wielkości konferencję, szkolenie lub spotkanie biznesowe na poziomie.

#4 Zadbaj o dobre prowadzenie spotkania w Rzeszowie

Zasady organizacji spotkań biznesowych mówią jasno: jednym z kluczowych czynników wpływających na ich sukces jest ich odpowiednie prowadzenie. W zależności od charakteru wydarzenia – spotkanie w wąskim gronie, warsztaty, szkolenie czy konferencja – warto zadbać o jego odpowiednie prowadzenie. W związku z tym ważne są nie tylko takie elementy jak organizacja, przebieg zgodny z planem oraz zmierzający do osiągnięcia przyjętego wcześniej celu, lecz także styl i prezencja jego prowadzenia. Etykieta spotkania służbowego zdecydowanie różni się bowiem od zasad obowiązujących w przypadku spotkań nieformalnych. Również inaczej będzie to wyglądać w przypadku konferencji lub szkolenia firmowego. Warto więc zapoznać się z normami stosowanymi w biznesie jeszcze przed prowadzeniem spotkania biznesowego. Koniecznie uwzględnijmy też ewentualne różnice kulturowe pomiędzy nami a uczestnikami konferencji. W końcu coraz częściej w konferencjach biorą udział goście i inwestorzy z zagranicy – zadbanie o profesjonalnego tłumacza może bardzo pozytywnie wpłynąć na odbiór konferencji w Rzeszowie.

#5 Skorzystaj z obsługi skrojonej na miarę potrzeb

Goście hoteli wchodzących w skład globalnej sieci Best Western Hotels & Resorts mogą liczyć nie tylko na profesjonalną i pomocną obsługę, lecz także na dużą ilość usług i ofert skrojonych na miarę ich potrzeb. Przykłdaowo Best Western Grand Hotel Kielce pod kątem spotkań biznesowych zaproponował gościom specjalną kartę potraw opartą na zasadach Brainfood – oznacz to, że w zależności od tego, o jakiej porze dnia i roku organizujemy konferencję, dostępne będzie inne menu – jego kompozycja będzie dostowana tak, aby jedzenie wpływało korzystnie na pracę umysłową uczestników. Innym przykładem są jest Best Western Efekt Express Kraków Hotel oraz Best Western Premier Kraków Hotel. Klienci i goście tych hoteli mogą liczyć na pomoc związaną z wykonaniem kserokopii, skanu dokumentów czy ich bindowaniem których recepcje przez całą dobę na życzenie klienta świadczą usługi sekretarskie. Dzięki temu, organizacja konferencji i spotkań biznesowych jest o wiele prostsza.