Konferencje

Chcą Państwo zorganizować spotkanie z kontrahentami, konferencję, przeprowadzić rekrutację pracowników lub ważną biznesową rozmowę? Best Western Plus Hotel Ferdynand jest do tego idealnym miejscem. Dogodna lokalizacja pozwala na bardzo łatwe skorzystanie ze wszystkich dostępnych środków komunikacji. Umożliwia to fakt, że hotel znajduje się blisko centrum miasta oraz bezpośrednie sąsiedztwo dworców kolejowego PKP i dworca autobusowego PKS, postoju TAXI oraz przytsanku komunikacji miejskiej, z ktorego można dojechać na Lotnisko w Jasionce.

  • SALA KONFERENCYJNA "CATRINA"

Zlokalizowana jest na I piętrze, posiada nieograniczony dostęp do światła dziennego. Nowatorskim rozwiązaniem jest możliwość dowolnej aranżacji sali w zależności od potrzeb naszych Gości. Sala konferencyjna jest w pełni klimatyzowana, wyposażona w profesjonalny sprzęt multimedialny, telewizor LCD, posiada bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu WiFi. Obok sali konferencyjnej znajduje się sala cateringowa przystosowana do serwowania przerw kawowych, przekąsek a także lunchy.

  • SALA KONFERENCYJNA "ANNA"

Zlokolizowana jest na poziomie -1, posiada bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu WIFi, a także nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie. Obok sali konferencyjnej znajduje się hol, który w zależności od potrzeb grupy, można wykorzystać na zaaranżowanie recepcji lub stoiska firmowego. Podczas przerw przestrzeń ta jest idealnym miejscem na rozmowy przy kawie. Hol oddziela salę konferencyjną od hotelowej restauracji, w której serwowane są przerwy kawowe, lunche oraz obiady.

  • POKÓJ BIZNESOWY

Zlokalizowany jest na I piętrze, posiada bezpłatny dostęp bezprzewodowego Internetu WiFi. Jest idealnym miejscem na rozmowy rekrutacyjne, kameralne spotkania oraz szkolenia w grupie do 8 osób. Pokój jest w pełni klimatyzowany, posaida dostęp do światła dziennego.

Możliwe ustawienie sal:

Dla Gości konferencyjnych przygotowane zostały specjalne pakiety kawowe oraz obiadowe. Tworząc ofertę konferencyjną staramy się w elastyczny sposób dostosowywać się do potrzeb naszych Klientów. Realizujemy zamówienia zgodnie z życzeniami Klienta, a także służymy własnymi pomysłami, gwarantując, że Państwa spotkanie odbędzie się bezproblemowo, a nasze usługi będą chechować się najwyższą jakością.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty spotkań biznesowych dzwoniąc do

  • Recepcji hotelu – nr tel. +48 17 740 16 16
  • Biura hotelu - nr tel. +48 17 852 72 66