Hotel Ferdynand w Rzeszowie

Best Western Plus Hotel Ferdynand to międzynarodowy hotel w Rzeszowie należący do największej na świecie sieci hotelarskiej Best Western. Dogodna lokalizacja w centrum miasta pozwala na bardzo łatwe skorzystanie ze wszystkich dostępnych środków komunikacji. Umożliwia to bezpośrednie sąsiedztwo dworca kolejowego PKP i dworca autobusowego PKS, postoju TAXI oraz przystanku komunikacji miejskiej, z którego można dojechać na Lotnisko w Jasionce. Korzyści wynikające z położenia w komunikacyjnym centrum Rzeszowa uzupełnia fakt, że w najbliższej okolicy hotelu znaleźć można: restauracje, kluby, centra handlowe, kina, teatry, galerie i muzea.

Centralnie położony Hotel to idealne miejsce na nocleg w Rzeszowie dla osób, które podróżują zarówno służbowo, jak i prywatnie. 

Hotel to miejsce, które tworzą wnętrza ale przede wszystkim ludzie, którzy w nim pracują. Recepcja hotelu całodobowo dba o komfort pobytu Gości. Doświadczeni Pracownicy zadbają, by czas spędzony w Rzeszowie był niezwykły. Oferujemy serdeczną atmosferę oraz troskę o każdy szczegół pobytu. Dla nas każdy Gość jest wyjątkowy.

Przyjedź i zobacz, dlaczego hotele Best Western Plus zdobyły nagrody w kategorii obsługi klientów biznesowych jak i turystycznych. Hotele Best Western Plus to nowoczesne wyposażenie i gustowne wnętrza, które sprostają wymaganiom urlopowiczów i osób podróżujących służbowo, spragnionych elegancji i wygody

Hotel w Rzeszowie

Wnętrze Hotelu:

Sala konferencyjna A+B+C:

Restauracja:

Espresso Cafe & Bar

Foyer: