Przeżyj niezapomniany weekend z hotelem Ferdynand

{{flashMessage}}


Tani weekend w Rzeszowie

Rzeszów to urokliwe, tętniące życiem miasto. Łączy w sobie nowoczesność z zabytkową architekturą. Jest to obowiązkowa pozycja na liście każdej osoby, która uwielbia zwiedzać charakterystyczne miasta Polski. Stąd też Hotel Ferdynand ma wyjątkową ofertę dla każdego, kto chciałby spędzić weekend w stolicy Podkarpacia. Specjalna oferta „Stay 2 pay for 1” świetnie nada się dla każdego, kto chce spędzić dwie noce w Rzeszowie. Dzięki niej, meldując się na dwie doby w Hotelu Ferdynand w piątek lub sobotę, zapłacimy tylko za pierwszą dobę.

W sumie oferujemy Wam 39 klimatyzowanych i świetnie wyposażonych pokoi, w tym 70 miejsc noclegowych. U nas spędzisz komfortowy i tani weekend w Rzeszowie.

A dzięki lokalizacji, którą nie może pochwalić się żaden inny hotel w Rzeszowie, goście naszego Hotelu mogą w pełni wykorzystać ten czas na zwiedzanie tego wyjątkowego miasta. Zaledwie 700 metrów od Hotelu znajduje się pełen uroku rynek. Tutaj przywitają nas pięknie odnowione kamienice, klimatyczna drewniana studnia, nowa brukowana nawierzchnia, piękne rzędy ogródków gastronomicznych. Rynek w Rzeszowie to miejsce pełne harmonii wzorowego ładu. Jest to prawdziwa wizytówka miasta.

Tam też będziemy mogli zwiedzić ciągnące się na setki metrów podziemne korytarze, znajdujące się pod kamienicami i nawierzchnią rynku. Zobaczymy tu relikty średniowiecznych murów, ślady dawnych pożarów czy ukryte przejścia. Całość dopełnia ekspozycja historyczno-edukacyjna, na którą składają się m.in. wystawy ceramiki użytkowej, zestawy replik broni białej oraz rycerskich zbroi.

Tuż obok Hotelu zlokalizowany jest dworzec PKS i PKP, a do rzeszowskiego lotniska jest tylko 11 kilometrów. Swoje zwiedzanie Rzeszowa najlepiej rozpocząć ulicą Grottgera, przy której znajduje się Hotel. A po dniu pełnym wrażeń nasi goście mogą zrelaksować przy doskonałej włoskiej kawie, jaka serwowana jest naszej kawiarni Espresso. I jeżeli okaże się, że wymeldowanie z Hotelu zajmie nam więcej, niż planujemy, w Hotelu Ferdynand bez problemu możemy przedłużyć za darmo dobę hotelową do 15:00.

Jeżeli szukacie noclegu na weekend w Rzeszowie, serdecznie zapraszamy.