Niepowtarzalny smak, niepowtarzalna atmosfera – Restauracja Capella w Hotelu Ferdynand

{{flashMessage}}


Restauracja Capella w Hotelu Ferdynand

Hotel Ferdynand znajduje się w ścisłym centrum Rzeszowa i cieszy się renomą oraz uznaniem zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców Rzeszowa. Jednym z powodów tego stanu rzeczy jest restauracja Capella, znajdująca się w Hotelu. Jest to powszechnie znana i polecana wykwintna restauracja, w której znajdziemy zarówno kuchnię regionalną, jak i śródziemnomorską. Kucharze pracujący w restauracji wykorzystują najwyższej jakości składniki sezonowe i dbają o unikalność własnych wypieków. Capella serwuje również wyjątkowe wina swoim gościom, a w połączeniu z miła atmosferą, wizyta w tym miejscu pozostaje niezapomnianym przeżyciem.

Szef Kuchni restauracji Capella stworzył dla naszych Gości wyjątkową kartę menu, która została oparta o światowe standardy, używając przy tym wyjątkowych, regionalnych produktów. Każdy, kto zagości w tej restauracji, znajdzie coś dla siebie, zarówno jeśli chodzi o dania, jak też i alkohole - karta jest uzupełniona o szeroki wybór, win, mocnych alkoholi, ale też wyśmienitych piw regionalnych.

Restauracja jest czynna od poniedziałku do piątku, od 15:00 do 23:00 i jest doskonałym miejscem na firmowy lunch, rodzinny obiad, kameralną kolację lub przyjęcie okolicznościowe. Każdy, kto planuje nocleg w Rzeszowie i zagości w Hotelu Ferdynand, powinien sprawdzić, z czego słynie restauracja Capella.