Hotel Ferdynand miejscem rekrutacji i biznesu

{{flashMessage}}


Tani hotel w centrum Rzeszowa dla biznesu

Jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w Polsce jest niewątpliwie Rzeszów. Port lotniczy Jasionka, Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny, pięć dużych uczelni wyższych – to wszystko przemawia za tym, że tworzenie i rozwijanie biznesu na Podkarpaciu jest świetnym pomysłem. Warto też szukać tutaj biznesowych partnerów, jak i potencjalnych, świetnie wykształconych i wyszkolonych pracowników.

Hotel Ferdynand oferuje rozwiązania, które są przeznaczone dla każdego, kto planuje biznesowe spotkania w Rzeszowie, bądź planuje rekrutacje wśród miejscowych profesjonalistów. Jedną z ofert jest atrakcyjna cenowo oferta noclegów biznesowych, w ramach której nasi goście mogą liczyć na nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją.

Do tego Hotel Ferdynand oferuje dwie sale konferencyjne oraz pokój biznesowy, z których mogą skorzystać nasi biznesowi goście.

Miejsca na spotkania biznesowe

Pierwsza sala konferencyjna nosi nazwę "Catrina". Jest ona zlokalizowana na I piętrze i charakteryzuje się tym, że posiada nieograniczony dostęp do światła dziennego. Jest to przestronna sala, którą można aranżować w dowolny sposób, w zależności od potrzeb naszych Gości.Sala ta jest w pełni klimatyzowana, posiada profesjonalny sprzęt multimedialny, a także bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi. Zaraz obok sali znajduje się sala cateringowa, która idealnie nadaje się na organizowanie przerw na kawę i przekąski lub też na organizację lunchy.

Sala konferencyjna "Anna" znajduje się na poziomie -1, podobnie jak pierwsza sala, posiada ona dostęp do bezprzewodowego internetu oraz nowoczesne wyposażenie. Obok tej sali znajdue się przestronny hol, który świetnie nadaje się na umieszczenie tam stoiska firmowego lub recepcji. A podczas przerw można tutaj na spokojnie porozmawiać przy kawie. Jeżeli ktoś w trakcie spotkania/konferencji zgłodnieje, nie bedzie musiał szukać daleko. Wspomniany hol oddziela salę konferencyjną od hotelowej restauracji, w której serwowane są przerwy kawowe, obiady oraz lunche.

Pokój biznesowy, który znajduje się na pierwszym piętrze również posiada bezprzewodowy internet. Jest to pomieszczenie o kamerlanej atmosferze, które doskonale nadaje się na rozmowy rekrutacyjne, spotkania biznesowe, a także mniejsze szkolenia. Poza tym, zawsze przygotowujemy specjelne pakiety kawowe oraz obiadowe dla naszych Gości konferencyjnych.

Specjalne oferty

Inną, wyjątkową ofertą Hotelu Ferdynand są specjalne pakiety rekrutacyjne, w ramach, których oferujemy wynajem pokoju biznesowego oraz nocleg w pokoju jednoosobowym dla osoby rekrutującej. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy specjalnie przyjeżdżają do Rzeszowa szukać pracowników.

A dzięki wysokiemu standardowi hotelu, bliskiej lokalizacji dworców autobusowego i PKP oraz lotniska, a także atrakcyjnym cenom, Hotel Ferdynand jest najlepszym wyborem dla spotkań biznesowych w Rzeszowie.