Ferdynand – najlepszy hotel biznesowy w Rzeszowie

{{flashMessage}}

16-08-17


Czeka Cię spotkanie biznesowe lub konferencja w Rzeszowie i poszukujesz hotelu, w którym mógłbyś spędzić noc? Trzygwiazdkowy hotel Ferdynand oferuje tanie noclegi w świetnych warunkach. Sprawdź, dlaczego uważamy, że to najlepszy hotel w Rzeszowie, z którego oferty naprawdę warto skorzystać!

Hotel w samym centrum Rzeszowa


Hotel Ferdynand zlokalizowany jest w najlepszym punkcie Rzeszowa, jaki można sobie wymarzyć – bardzo blisko, a dokładnie 100 metrów od dworca PKP i PKS (dzięki czemu do hotelu i z powrotem na pociąg można dojść w dwie minuty – nie trzeba nawet wzywać taksówki), a także zaledwie 11 kilometrów od lotniska Rzeszów-Jasionka, który obsługuje połączenia lotnicze z większością dużych polskich miast. Co więcej, 700 metrów od hotelu Ferdynand znajduje się pełen uroku rynek, na który można wybrać się na spacer, kawę lub wieczorne spotkanie w nieformalnej atmosferze. Żaden inny hotel w Rzeszowie nie może pochwalić się lepszym adresem!

Specjalna oferta noclegów biznesowych


Dla gości biznesowych hotel przygotował specjalną ofertę – Business Trip – w ramach której turyści mogą skorzystać z pakietu obejmującego nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją – a to wszystko w atrakcyjnej cenie. Hotel dysponuje również dwoma salami konferencyjnymi oraz pokojem biznesowym – z tych pomieszczeń mogą skorzystać goście, którzy chcieliby zorganizować w hotelu spotkanie służbowe. 

Standard i wygoda podczas podróży służbowych


Hotel Ferdynand jest częścią międzynarodowej sieci hoteli Best Western, co gwarantuje wysoki standard wyposażenia i usług. W hotelu znajduje się restauracja Capella, czynna od poniedziałku do piątku popołudniami i wieczorami, do której można udać się na kolację i lampkę wina po załatwieniu spraw biznesowych, a także Coffee Bar, w którym można zamówić prawdziwą włoską kawę lub posilić się jedną z wielu oferowanych przez bar przekąsek. Jednoosobowe i dwuosobowe (z jednym łóżkiem – typu king lub dwoma – typu twin) pokoje są klimatyzowane i komfortowe. Dla gości, którzy poszukują wyższego standardu, hotel przygotował specjalne pokoje typu superior. Hotel Ferdynand cieszy się dużym zainteresowaniem gości i dobrymi opiniami zarówno na Facebooku, jak i w Internecie. Pobyt w tym trzygwiazdkowym hotelu zapewnia najlepsze warunki do pracy, odpoczynku i zwiedzania miasta, a w połączeniu z atrakcyjnymi cenami sprawia, że hotel ten to najlepsza oferta biznesowa w Rzeszowie.